נפגעתם בתאונת דרכים? מה להביא לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים

עורך דין לדיני עבודה בחיפה

תאונות הדרכים במדינת ישראל ממשיכות להיות קשות וקטלניות יותר ויותר, על פי נתונים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בכל שנה ישנם מעל 300 הרוגים ומאות פצועים בדרגות פציעה שונות שלעיתים אף מותירות את הנפגע עם נכות כללית, כמו כן במדינת ישראל נפצעים מדי שנה אלפי אנשים רבים אחרים בתאונות בהן מעורבים אופנועים או קטנועים ובצער רב רבים מרוכבי האופנוע אף נהרגים בתאונות הקטלניות האלו.

במידה ונפגעתם בתאונות דרכים מומלץ מאוד כי תפנו עורך דין תאונות דרכים הבקיא בתחום על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי המרבי ולממש את הזכויות שלכם מול חברות הביטוח.

בפנייה לעורך דין תאונות דרכים יהא עליכם לצרף מסמכים רבים בכדי לבסס את הראיות ואת התביעה המשפטית, כמו כן עורך דין מומחה לתאונות דרכים יגבש את האסטרטגיה המשפטית ואת הפעולות הנדרשות על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי.

נפגעתם בתאונת דרכים? מה להביא לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים

לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים תתבקשו להביא המסמכים רפואיים מבית החולים או המסמכים רפואיים מקופת החולים בה טופלתם או כל מסמך חשוב אחר שיבסס את התביעה כנגד חברת הביטוח כפי שיפורט להלן:

א. תיעוד רפואי – תיעוד הרפואי מלא מיום התאונה

ב. רישיון נהיגה.

ג. תעודת ביטוח חובה.

ד. רישיון רכב.

ה. אישור משטרה על תאונת הדרכים

ו. אישור תאונת עבודה.

ז. תלושי שכר.

ח. צילומים ממקום התאונה – במידה ויש.

ייצוג משפטי בתביעת תאונת דרכים – אריאלה גפן, עורכת דין

עורכת הדין אריאלה גפן מובילה את כל ההליכים הנדרשים לצורך מימוש זכויות לקוחותיו על מנת שיקבלו את מירב הפיצויים בגין נזקי גוף ורכוש וגם יקבלו שקט נפשי ע”י משרד עורכי דין מקצועי, מיומן שנותן יחס אישי לכל לקוח ולקוח.

עורכת הדין אריאלה גפן מתמחה בנזיקין ומייצגת תובעים בתביעות תאונות דרכים קשות וקטלניות נגד חברות הביטוח. לעורכת הדין אריאלה גפן נסיון משפטי רב בהתמודדות מול חברות הביטוח בישראל כמו התאגיד המנהל של המאגר לביטוח רכב חובה (“הפול”) בע”מ, כלל ביטוח, הכשרה חברה לביטוח, קרנית – קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים, הכשרה חברה לביטוח, שומרה, שלמה חברה לביטוח, איילון, שירביט.